اطلاعیه
1399/7/14 دوشنبه
زمان و نحوه مراجعه به بانک برای درخواست کالا کارت ویژه دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه مراحل اجرایی تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با بانک قرض الحسنه مهر ایران مبنی بر ارائه تسهیلات خرید تبلت و گوشی هوشمند به زودی ابلاغ می شود،گفت: زمان و نحوه مراجعه به بانک برای درخواست کالا کارت ویژه دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور متعاقبا از طریق پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir اعلام خواهد شد.

.


به گزارش یوپنا، دکتر حسن علیزاده افزود: دانشجویان برای دریافت تسهیلات کالا کارت پس از اعلام آمادگی دانشگاه پیام نوراز طریق پرتال این دانشگاه، باید برای دریافت معرفی نامه از مرکز و واحد دانشگاهی خود اقدام کرده و پس از مراجعه به بانک قرض الحسنه مهر ایران، افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز و تشکیل پرونده تسهیلاتی، کالا کارت خود را دریافت کنند.
وی یادآور شد: امضای این  تفاهم نامه برای ارائه کالا کارت ۲۰ میلیون تومانی به تمامی دانشجویان و ۳۰ میلیون تومانی به کارکنان دانشگاه پیام نور با هدف رفع دغدغه خانواده ها برای تامین ابزارهای الکترونیکی آموزشی نظیر تبلت و گوشی هوشمند و همچنین حمایت ازفروشندگان داخل صورت گرفته است.
وی تاکید کرد: کالا کارت بانک قرض الحسنه مهر صرفا تسهیلاتی است که قابلیت خرید کالا را داشته و امکان تبدیل آن به وجه نقد به هیچ عنوان وجود ندارد .
دکتر علیزاده افزود: مراکز خرید کالا طرف قرارداد با بانک قرض الحسنه مهر ایران که مورد تایید دانشگاه پیام نور نیز هستند، در صفحه اصلی سایت این بانک به نشانی www.qmb.ir معرفی شده که البته حذف یا اضافه مراکز خرید معرفی شده، بسته به میزان ارائه خدمات مطلوب و رضایتمندی مشتریان صورت می گیرد و دانشجویان و کارکنان دانشگاه با مراجعه به سایت این بانک می توانند از کلیه کالاهای موجود، علاوه بر گوشی هوشمند و تبلت مطلع شوند.
وی با عنوان اینکه ملاک قیمت کالا ، تاریخ خرید است که متناسب با قیمت روز بازار محاسبه می شود، افزود: دانشجویان و کارکنان بلافاصله پس از دریافت کالا کارت می توانند نسبت به خرید کالای مورد نظر خود اقدام نموده و اقساط آن را یکماه پس از خرید و طی دوره های ۶، ۹ و ۱۲ ماهه با کارمزد به ترتیب دو، سه وچهار درصد پرداخت کنند.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور همچنین با اشاره به تفاهم نامه تسهیلات شهریه دانشگاه پیام نور با بانک قرض الحسنه مهر گفت: این تفاهم نامه از سال گذشته آغاز شده و همچنان به قوت خود باقی است که طبق آن، شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور تا سقف ۲۰ میلیون تومان نیز در قالب وام با کارمزد ۱ و ۴ دهم درصد ۶ ماهه و ۲و ۸ دهم درصد یکساله با دوره بازپرداخت ۴۸ ماهه توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت می شود.
وی میزان تسهیلات شهریه سالانه مورد نیاز دانشجویان دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی؛ ۳میلیون تومان، کارشناسی ارشد؛ ۷ میلیون تومان و دکتری را ۲۰ میلیون تومان اعلام کرد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر