ثبت نام
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی (سال 1397)

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه دانشجویان جدید الورود 97

 

اطلاعیه  ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی (سال 1397)

 

 

پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال 1397 به استحضار می‌رساند ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان از تاریخ 27/6/97 لغایت 3/7/97 طبق جدول زمان بندی شده در سامانه آموزشی گلستان انجام می‌شود. ضمناً روند ثبت نام به شرح ذیل است:

 

1-ثبت نام کلیه پذیرفته‌شدگان این دوره بصورت غیرحضوری انجام می‌شود و پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام‌نویسی آگاهی یابند.

2-پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق‌الذکر در زمان ثبت‌نام  اعلام می‌گردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.

3-پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر عکس حداکثر 250 کیلوبایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری نمایند.

- تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه

- تصویر کارت ملی (پشت و رو)

- عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری 4 عدد)

- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)

- تصویر مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی (دارندگان دیپلم نظام قدیم نیازی به ارائه این مورد ندارند)

- تصویر مدرک دیپلم متوسطه

-تصویر درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت برای آخرین مدرک تحصیلی (مدرک پیش‌دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم)

 

 4-دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید.

5- امکان تقاضای مهمان برای ورودی‌های جدید از تاریخ 31/6/97 لغایت 9/7/97 در سامانه آموزشی گلستان و برای نیمسال اول 98-97 فراهم می‌باشد.

6-انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 1/7/97 لغایت 10/7/97 خواهد بود.

7- تاریخ اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی یا کاردانی کلیه پذیرفته‌شدگان حداکثر تا تاریخ 31/6/97 خواهد بود.

8-  برای پذیرفته‌شدگانی که تا تاریخ 31/6/97 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده‌اند تا تاریخ 30/11/97 مهلت داده می‌شود تا مدرک پیش‌دانشگاهی اخذ کنند. از این دسته از پذیرفته‌شدگان ثبت‌نام موقت به عمل آمده و پس از اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی ثبت‌نام آنها قطعی می‌گردد. ضمنأ نیمسال اول 98-97 نیز برای ایشان مرخصی تحصیلی عادی درج می‌گردد.

 

ادراه  آموزش دانشگاه پیام نور بجنورد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر