نشست4
نشست صمیمی دبیران کانونها و انجمنهاو دانشجویان فعال فرهنگی با سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بجنورد.

جلسه دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بجنورد با حضور سرپرست دانشگاه پیام نور بجنورد و مسئولین نهاد رهبری و مدیران ستاد استان ومرکزبجنورد در مورخه 24/8/96 در سالن مرحوم ابوترابی از ساعت 13 برگزار گردید

در ابتدای جلسه حجت الاسلام عقیل فرزانه مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاههای پیام نور استان بیان داشتند که دانشجویان عزیز همت مضاعف در فعالیتهای فرهنگی داشته باشند و به بیان مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری کرسیهای آزاد اندیشی جهت نقد و بررسی مسائل مختلف،بر پایی حلقه های معرفت با موضوعات مختلف  از ساعت 10 صبح هر چهارشنبه و نیز جدی گرفتن ولادتهای اهل بیت و ایجاد شور و شعف در دانشگاه جهت برگزاری این مناسبتها  اشاره داشتند

آقای فرزانه در پایان صحبتهایشان پیشنهادی را در خصوص برگزاری جلسه ماهی یکبار با اعضاءکانونها و انجمنها و تشکلها با عنوان اتاقهای اندیشه ورز مطرح نمودند.

در ادامه خانم دکتر نصرتی سرپرست محترم دانشگاه پیام نور مرکز بجنوردضمن تسلیت ایام سوگواری ونیز ابراز همدردی با خانواده های زلزله زده کرمانشاه در دو محورفعالیتهای فرهنگی وهفته پژوهش موضوعاتی را بیان داشتند.

خانم دکتر نصرتی به داشتن نظم و انضباط در برنامه ها و پوشش مناسب و به موقع برنامه ها،تعامل بیشتر دانشجویان با دانشگاه جهت انجام فعالیتهای فرهنگی ،ارائه دو الی سه برنامه شاخص در طول سال توسط هر انجمن و کانون و تشکل ونیز مطالعه دقیق دستورالعمل های کانونها و انجمنها و تشکلها تاکید نمودند.

در خصوص محور دوم نیز اشاره به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش در دانشگاه پیام نور  داشتند و از دانشجویان خواستند ایده ها و پیشنهادات خودشان را تا دوشنبه هفته آینده به ایشان تحویل دهند و حضور پر رنگی در برگزاری نمایشگاه فوق داشته باشند.

در پایان جلسه خانم داودی مدیرمحترم فرهنگی استان در خصوص جشنواره رویش  و ارائه طرحها و آثاربه ستاد استان توضیحاتی را ارائه نمودند. .


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر