برگزاری همایش حقایقی در باره زندگی سالم

 به گزارش اداره فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز بجنورد. همایش حقایقی درباره زندگی سالم روز دوشنبه 23/5/96 ساعت 10صبح برگزار شد. دراین مراسم آقای دکتر مسعودی فرد سرپرست محترم دانشگاه پیام نور خراسان شمالی ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین در خصوص موضوع کارگاه توضیحاتی داشتند .

 در ادامه آقای دکتر خلیل زاده مدرس محترم این همایش در خصوص پدیده شوم اعتیاد در جامعه گفت: گسترش اعتیاد تهدیدی جدی برای جوانان است و همین امر دقت نظر ویژه ای را برای جلوگیری از گسترش و توقف این پدیده طلب می کند که آموزش می تواند نقش موثری در پیشگیری و مبارزه با این معضل اجتماعی باشد.

وی یادآور شد: هدف از تشکیل اینگونه کارگاهها اطلاع رسانی و آگاه سازی اقشار مختلف جامعه خصوصاً نوجوانان و جوانان به صورت تخصصی در خصوص عوارض، پیامدها و تبعات سوء مصرف مواد مخدر می باشد.سالم سازی جامعه کار و تولید یکی از مهمترین اهداف هر جامعه ای است و یکی از آسیب های اجتماعی که باید کاهش داده شود اعتیاد است .

آموزش و آگاه سازی نسبت به عوارض سوءمصرف مواد مخدر را مهمترین راهبرد در امر پیشگیری از اعتیاد در جامعه دانشگاه دانستند و گفتند: پیشگیری به عنوان کم هزینه ترین و تاثیرگذارترین اقدام در راستای جلوگیری از ابتلای افراد به اعتیاد محسوب می شود.

لازم بذکر است کارگاه مذکور با موضوعات متنوع دیگر درمورخه های 24 و25 مرداد ماه نیز برگزار خواهد شد. 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما