اختتامیه دومین جشنواره ادبی هنری دانشجویی ققنوس درسالن امفی تئاتر دانشگاه پیام نور مرکز بجنورد درمورخه 14/2/ 96ازساعت 30/14الی20 برگزار گردید.

اختتامیه دومین جشنواره ادبی هنری دانشجویی ققنوس درسالن امفی تئاتر دانشگاه پیام نور مرکز بجنورد درمورخه 14/2/ 96ازساعت 30/14الی20 برگزار گردید.

بنا به گزارش اداره دانشجویی و فرهنگی مرکز بجنورداین مراسم با حضور دانشجویان گرامی ومیهمانان ویژه آقایان جناب آقای گودرزی وجناب آقای دکتر حسینی ازاستقبال خوبی برخوردار بود .ابتدا آقای گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشوربه بیان اینکه بسیج دانشجویی در دانشگاه ها به عنوان قشر نخبه جامعه تلاش خواهد کرد تا جامعه را با ملاک ها و نشانه های فرد انقلابی که توسط امام و رهبر ما مشخص شده آشنا کرده و مردم را برای حضور در انتخابات و انتخاب اصلح کمک کند.

گودرزی تاکید کرد: در این راستا با برگزاری مناظره ها و میزگردها همه دولتهای پس از جنگ را نقد منصفانه و کارشناسانه میکنیم و از همه نامزدهای انتخابات و نمایندگانشان برای حضور در دانشگاها دعوت میکنیم
.

درادامه آقای دکتر حسینی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد با پرداختن به اینکه رهبر معظم انقلاب بر پیوست فرهنگی تاکید دارند یعنی اینکه همه اتفاقات به خصوص اتفاقات هنری باید با پیوست فرهنگی همراه باشدو نیز ابراز امیدواری کردند که در مناظره های پیشرونامزدها بصورت شفاف از برنامه های فرهنگ خود بگویند.

در پایان از برگزیدگان دومین جشنواره ادبی و هنری ققنوس از جمله آقای علی زارعی دانشجوی رشته حسابداری دانشگاه پیام نور مر کز بجنورددربخش داستانویسی که مقام سوم را کسب نمودندتقدیر وتشکر بعمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما