نمایشگاه2
نمایشگاه تولید و اقتصاد بانوی دانشجو دردانشگاه پیام نور بجنورد افتتاح شد.

دبیر قرارگاه بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن خراسان شمالی از افتتاح نمایشگاه تولید و اقتصاد «بانوی دانشجو» در بجنورد خبرداد.

عصمت باغچقی ظهر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه تولید و اقتصاد بانوی دانشجو اظهار داشت: نمایشگاه تولید و اقتصاد بانوی دانشجو با هدف تقویت انگیزه تولید در بانوان و حمایت از محصولات آن‌ها شکل گرفته است.

وی افزود: با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌توان از تولیدات ایرانی و محصولات و هنر بانوان دانشجو استفاده و با ایجاد بستر فروش این تولیدات٬ زمینه رشد و پرورش اقتصاد مقاومتی در خانواده‌ها را تقویت کرد.

دبیر قرارگاه بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن خراسان شمالی خاطرنشان کرد: وقتی که بانوان در خانه و زندگی خود شغلی داشته باشند٬ می‌توان مقابل بسیاری از آسیب های اجتماعی ایستاد و به  اقتصاد خانواده نیز کمک شایانی می‌شود؛ از این رو با حمایت ارگان‌های دولتی از خوداشتغالی  بانوان٬ می‌توان آینده خوبی را برای کشور تصور کرد.

باغچقی با اشاره به تعداد غرفه‌های این نمایشگاه گفت: غرفه‌های نمایشگاه تولید و اقتصاد بانوی دانشجو٬ شامل گیاهان دارویی، میوه‌های خشک، مگنت، چرم، صنایع دستی، نان سنتی، بدلیجات، کیک و شیرینی و نمد می‌باشد که با کمک چند دانشگاه استان برگزار شده است.

دبیر قرارگاه بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن افزود: توقع داریم مسئولان دانشگاه‌ها از این نمایشگاه حمایت کرده و امکان برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را در دانشگاه‌ها فراهم کنند تا زمینه حمایت از مشاغل خانگی و تقویت اقتصاد «خانه محور» ایجاد شود. وی در پایان خاطر نشان کرد: حمایت، تقویت انگیزه و کمک به حل مشکلات اقتصادی خانواده٬ با خوداشتغالی بانوان رقم خواهد خورد و هدف قرارگاه شهید احمدی‌روشن خراسان شمالی٬ حل یکی از مشکلات استانی در راستای اقتصاد مقاومتی است و سعی بر این است تا با حمایت از دانشجویان٬ قدمی هر چند کوچک در مسیر پیشرفت استان برداریم.

این نمایشگاه که با هدف حمایت از تولیدات خانگی و اقتصاد مقاومتی برپا شده٬ از 12 آذر تا 14 به مدت 3 روز در دانشگاه پیام نوربجنورد از ساعت9 صبح تا 16 در سالن بصیرت برگزار شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر